תחומי התמחות

השמת בכירים

מחפשים לאייש משרות בכירים? רוצים למצוא את המועמד המתאים ביותר בפרק זמן הקצר ביותר?
אל עולם הגיוס וההשמה הגעתי לפני כעשור, כיהנתי כמנהלת גיוס בכירים בקבוצת ZAP, וכיום אני הד האנטרית בחברת k-hunting השמת בכירים. אני מתמחה בניהול תהליכי "הד הנטינג" לאיתור והשמה של מנכ"לים, סמנכ"לים, מנהלי חטיבות וניהול ביניים, אני יוצרת את החיבור בין אנשים לחברות וארגונים בעולם התעסוקה.
אני מלווה מגוון רחב של ארגונים וחברות גדולות בשוק העבודה הישראלי בתעשיית הקמעונאות, פיננסים, ביטוח, תקשרת, הייטק, פרסום ועוד, ומאתרת עבורם מנהלים לתפקידים בכירים בעולמות השיווק, מכירות, תפעול, שירות, משאבי אנוש, תפקידי מטה, דיגיטל ועוד.
את המועמדים אני מלווה לכל אורך תהליך הגיוס וקליטתם בארגון. אני משקפת עבורם את התפקיד ומסייעת להם למצוא את המשרה המתאימה ביותר עבורם. דיסקרטיות נשמרת לאורך כל התהליך.
מחפשים לאייש בכירה ? או מחפשים הד האנטרית שתלווה אתכם אל עבר התפקיד הבא שלכם ? מוזמנים ליצור איתי קשר.

אבחון נומרולוגי וייעוץ אישי

נמצאים בפרשת דרכים? מתלבטים איזה מקצוע מתאים לכם? האם לעשות את השינוי? האם המהלך הזה יטיב איתי? מה יעשה לי טוב ? מה מומלץ לי ללמוד? מה מקדם/מעכב אותי בזוגיות?
במסגרת הסמכתי אני מייעצת ומכוונת באמצעות אבחון נומרולוגי אישי ומקיף איך נכון לאדם לכוון את חייו למימוש עצמי והצלחה, בהיבט האישי והמקצועי על פי הפוטנציאל הגלום בו, על פי כישורים מולדים, על פי מבנה אישיות ועל פי המסלולים הרשומים בייעודו. כל זאת בהתאם לעיתויים וזמנים מומלצים במחזורי החיים שלו. אני מכינה מפה נומרולוגית מפורטת שהיא מעין "וויז אישי" שבה מתקבלת תמונת מצב מקיפה לגבי המצבים העומדים בפניך ואיזה בחירות צריך לקחת, כדי לייצר מציאות שבה תוכל להגשים את עצמך לסיפוק והצלחה בכל תחומי החיים. הכלי מאפשר לקבל משוב לגבי כל ההתלבטויות שיש לנו בחיים בנושא קריירה/הכוונה תעסוקתית, זוגיות, מערכות יחסים, משפחה, מגורים, מעברים, שינויים וכו' בהתאם לדרך הנכונה והטובה ביותר עבורך.

איך זה עובד?
שלב א'- אני מקבלת ממך את כל הפרטים הדרושים לי שבוע לפני הפגישה (תאריכי לידה מלאים, שמות וכו') כדי לבנות את המפה המדויקת לך, כולל אבחן אישי.
שלב ב'- אנחנו מתאמים פגישה אישית ובמסגרתה ניתן הסבר והצגת האבחון הנומרולוגי, תכונות אופי מולדות ונרכשות, שלבים בחיים, מה נעשה עד כה ומה עוד צריך לעשות, תחומים חזקים שמומלץ להשקיע בהם, וכל אינפורמציה חשובה נוספת שתסייע לעלות על “המסלול” הנכון והמתאים יותר בכל תחום בחיינו. האבחון כולל:
● הכנת מפה מלאה.
● אבחון אישיותי מלא ותחומי עיסוק המכיל כ-8 עמודים הניתנים לך.
● פגישה של כשעה וחצי להצגת האבחון סיכומים והמלצות.

נומרולוגיה לעסקים

אבחוני עובדים:
האם למועמד יש יכולות לניהול והובלה? האם הוא טוב בתכנון ובראייה אסטרטגית? האם חשיבתו יצירתית? עד כמה הוא מסוגל לנתח נתונים ולרדת לפרטים? מהן יכולות המכירה שלו? כיצד הוא פועל במצבי לחץ? האם הוא מסתגל מהר לשינויים? האם ה DNA שלו מתאים לאופי החברה ולתרבות הארגונית?
אלו הן רק מספר דוגמאות לשאלות שאליהן אני נחשפת במהלך אבחון עובדים עבור ארגונים המגייסים עובדים ומנהלים. הצורך לדייק עובד/ת למשרה ולארגון היא קריטית להצלחת הארגון. כחלק ממערך הכלים המקצועי שברשותי, אני משתמשת בנומרולוגיה ככלי לחקור את ההתאמה של מועמד לתפקיד לפי מבנה אישיותו, תכונותיו המולדות והנרכשות, כישוריו, יכולותיו, שאיפותיו, אופן חשיבתו, אזורי הנוחות ואזורי הקושי שלו, ובודקת מהי הסביבה המקצועית והחברתית שתוציא ממנו את המיטב ואת מלוא הפוטנציאל.
בסיום האבחון נמסרת למגייס/ת תמונת מצב מקיפה המלווה בהמלצה ובחוות דעת מפורטת, במטרה להפוך את הגיוס למדויק ומוצלח. לפרטים נוספים ולהזמנת אבחונים לארגונים או אישיים פנו אליי בנייד או בדוא"ל, ואשמח לעמוד לשירותכם.

בדיקת שותפות עסקית:
לא פעם אני נתקלת בשאלה האם אנחנו מתאימים כשותפים? האם העסק יצליח? אני משתמשת בנומרולוגיה ככלי לחקור את ההתאמה בין השותפים בהתאם למבנה האישיותי שלהם, לתכונותיהם, לכישוריהם וליכולותיהם. בנוסף אני בודקת האם תחום העסק הנבחר מצוי במסלולי החיים הרשומים בייעודם, והאם הם נמצאים בטיימינג המתאים לפתיחת העסק . בסיום בחינת הפרמטרים נמסרת חוות דעת מפורטת, והמלצה לחלוקת תפקידים וסמכויות בין בעלי העסק בהתאם ל"נקודות החוזק" של כל שותף ושותף. לבדיקת התאמת שותפות ותחום העיסוק מוזמנים לפנות אליי.

ערבי חברה וגיבוש נשים

מה חברות אוהבות לעשות? להתענג על אוכל טעים לרכל זה תמיד מתאים להחליף רשמים וחוויות אישיות ולייעץ ולפתור אחת לשנייה בעיות...
אבל, כשאפשר לאכול ולקבל תשובות על פי תורת הנומרולוגיה, זה הופך כל מפגש לאירוע בלתי נשכח.
במפגש אינטראקטיבי חוויתי ועוצמתי תזכו להתוודע לעולם הנומרולוגיה, ולהכיר מעט יותר לעומק את מה שעומד מאחורי המספרים. במהלך הערב אתייחס באופן אישי לכל אחת ואחת, תגלו דברים 'מעניינים' אחת על השנייה, תגלו על עצמכם פרטים מעניינים, תהנו מטיפים אישיים ובגדול, נצחק, נתקרב, נתרגש ונהנה.
אז רוצות גם אתם להפוך את המפגש לאטרקציה על המגש? צרו קשר והבטיחו לעצמכם חוויה חברתית ומהנה.

הרצאות לחברות, ארגונים ולקהל הרחב ​

בהרצאת הדגל להרגיש "בול על המסלול" - פיצוח מסלולי חיים וקריירה דרך המספרים יחשפו המשתתפים לסיבות ולאירועים שאנו חווים בכל מעגלי החיים, יקבלו זווית ראייה נוספת לעוד כלים בסל הכלים שלנו שיספקו נתיב מהיר לקבלת החלטות מדויקות בעבורנו בכל מסלולי החיים בהתאם לפאזל הייחודי והספציפי שלנו והעיתויים הנכונים עבורנו ובאמצעותו אנו מקבלים פידבק אם אנו נמצאים בכיוון הנכון.
לטעימה קטנטנה מתוך הרצאת הדגל - להרגיש "בול על המסלול" לחצו כאן. זמן צפייה: 2 דקות.

בחירת שם לתינוק

מתלבטים בבחירת שם לתינוק?
כאשר יש הרמוניה בין השם הפרטי לתאריך הלידה, כלומר התאמה בין רצונותיו ושאיפותיו של האדם לבין המסלולים הרשומים לו , יש זרימה טובה בכל מרכיבי חייו, יהיה לו קל יותר לממש את הייעוד בחייו. הוא ייסע במסלולים הנכונים ויבחר את הבחירות שבמסלוליו.
כאשר אדם נוסע במסלוליו היקום מפרגן לו במשוב של הצלחה כלכלית, הצלחה זוגית, בריאותית, משפחתית וחייו יזרמו בטוב. כאשר אדם נוסע במסלולים שאינם קשורים למפתו הוא עלול לגלות שהתגמול מהיקום מתמהמה או מייצר טריגרים לתכנון מסלול מחדש. אז מדוע לא לקחת את הכח והמתנות שהמספרים יכולים לתת לרך הנולד? ושיהיה המון מזל טוב!
לקביעת ייעוץ בבחירת שם נכון לתינוק מזמינה אתכם לפנות אליי.