ניצחון או כישלון מוחץ ?! תחליטו אתם

אני יוצאת עכשיו מפגישה עם מנכ"ל חברת תרופות, שעדכן אותי שפיטר מנהל מוצר בכיר בחברה לאחר שחיברתי ביניהם. זה בוודאי מעציב אותי, שאדם שאני ליוויתי ואני מאמינה בו, מתויג ככישלון אחרי חודשיים בלבד.
.
"האיש סופר מוכשר ומקסים ללא ספק! אבל היום אני מבין שלא ניתן היה לגשר על הפערים המקצועיים כדי להביא לתוצאות שקיוויתי שיהיו". כך אמר לי המנכ"ל.
"אבל תשמעי" הוא אומר: את מצדך עשית עבודה טובה. גם ברמת האבחון האישיותי וגם ברמה המקצועית וחשוב לי לשלם לך את מלא סכום העמלה שמגיעה לך על אף שלא חלפו 90 ימי אחריות.
.
" ואוו" תודה רבה. מעריכה מאד! אני משיבה לו כשסומק טבעי השתלט על פניי. והאמת שזה באמת מרגש. מחוות כאלו אינן מובנות מאליו בכלל ובטח לא בעולם העסקי כשמדובר בעבודה מול חברות וארגונים.
.
ובעוד אני מנסה לאסוף את ההערכה שהשתלטה עלי הוא אומר: "בקרוב אני גם ארצה לגייס עוזר.ת מנכ"ל. מישהו או מישהי שיהיו יד ימיני. מכירה "?
ובזמן שהוא מתאר את הדרישות הנחוצות לתפקיד מחשבותיי מפליגות אל עבר אותו מנהל מוצר שפוטר זה עתה ואט אט מתגבשת לי מחשבה שדווקא הוא יכול להתאים בול (!) לתפקיד עוזר מנכ"ל.
.
אני נזכרת כשישבתי עם אותו מנהל מוצר בפגישת אבחון וייעוץ נומרולוגי אישי כשהוא היה בפרשת דרכים ועוד לפני שהגשתי את מועמדתו לתפקיד בחברת התרופות הנ"ל ואחת התובנות שעלו באופן מובהק באבחון שהוא מאד מתאים לתפקיד ניהולי בכיר, כשהוא מספר 2 בחברה.
.
ואז בהבזק של רגע אני קמה מהכיסא בהתרגשות ואומרת למנכ"ל: "כן. אני מכירה. והוא ממש פה מתחת לאף שלנו!!"
.
המנכ"ל מיד מבין למי אני מתכוונת ושואל: "את חושבת שהוא יסכים או שנותר עם רגשות שליליים"?
אז לא רגשות ולא שליליים😄ולא רק שהוא הסכים, הוא גם ממש נלהב מהרעיון.
.
ולא משנה כמה מקרים כאלו אני פוגשת וזה מדהים אותי בכל פעם מחדש, ההבנה הזאת, שכשאנחנו מאבחנים ומעמיקים נפתח בפנינו עולם שלם של הזדמנויות.
כפי שאמרה מאיה אנג'לו : "כשאתם יודעים יותר טוב, אתם עושים יותר טוב".
.
רוצים לדעת את העוצמות והחוזקות הייחודיות לכם? מוזמנים להאזין לפרק איתי בפודקאסט ה"מעלית" ותקבלו מידע שימושי ופרקטי שיעזור לכם ללמוד עוד על עצמכם🙏
.
הקישור כאן>> https://tinyurl.com/2s3kt3nz