האם עשינו את ההחלטה הנכונה?

מכירים את זה שלפעמים ההחלטה נראית נכונה אבל היא לא מרגישה כך?
דצמבר 2020 משבר הקורונה בעיצומו. עובדים רבים מפוטרים מעבודתם, יוצאים לחל"ת ולא מוצאים את דרכם חזרה. ואני מקבלת טלפון מאישה בת 38, עורכת דין בכירה מארגון פיננסי מוביל, והיא אומרת לי:
שרית, נחשפתי לפוסטים שהעלית בפייסבוק ואני מרגישה שזה בדיוק מה שאני צריכה. אני נמצאת כעת בצומת דרכים, ואשמח להתייעץ איתך. לפני מספר ימים פנו אליי מחברת הייטק גלובלית. הציעו לי לנהל את המחלקה המשפטית שלהם. אני לא יכולה לחשוף את שם החברה מטעמי דיסקרטיות, אבל אחת החברות השוות שיש.
שבוע ימים אני מתהפכת במיטה מצד לצד, ולא מצליחה לקבל החלטה. האם לקחת את ההצעה או להישאר במקום הנוכחי? ישבתי עם בעלי, היא אומרת, העלינו טיעונים בעד ונגד – יתרונות וחסרונות – ואני לא שלמה עם שום החלטה. זה מכניס אותי ממש למתח. אשמח לתאם פגישת אבחון וייעוץ, ולשמוע האם הצעד הזה נכון עבורי… קבענו פגישה ושיחת הטלפון הסתיימה.
באותו הרגע אני מבינה שברגעי ההתלבטויות, בצמתים הכי משמעותיים בחיינו, בכל המקומות האלה שאנו פוגשים את עצמנו מול השאלות האלו: "האם לעשות את השינוי בעבודה? האם זה הזמן המתאים? האם המהלך הזה ייטיב איתי?"
לעיתים לא מספיק רק לייצר רשימת יתרונות וחסרונות. לכל אחת משתי החלופות יש משהו רחב יותר שיכול לתת לנו נתיב מהיר אל עבר החלטה מדויקת בעבורנו. הנומרולוגיה מאפשרת להבין את המשמעויות של כל החלטה, בהתאם למפת הדרכים האישית שלנו, ובהתאם לייעוד שלנו. אם נבחר רק על בסיס שיקולים כלכליים, אנו עלולים להשפיע על כל הרבדים במציאות חיינו, מבלי להיות מודעים לכך ולהבין איפה טעינו בבחירה. אם אתם עומדים בפני החלטה מכריעה, או מתלבטים בכל נושא שהוא וזקוקים להכוונה שמתבססת על תמונת חייכם המלאה, אני כאן בשבילכם.
מוזמנים ליצור קשר לקביעת פגישת אבחון וייעוץ.