מדריכה לחיים

אני מכוונת אנשים להצלחה בכל תחומי החיים

קצת עלי

בואו נכיר קצת יותר לעומק

שילוב מנצח

אני חובשת שני כובעים מקצועיים במקביל – גיוס והשמת מנהלים, אבחון וייעוץ נומרולוגי. במשך שנים רבות עסקתי בתפקידי ניהול בחברות וארגונים, ובעשור האחרון כיהנתי כמנהלת גיוס בכירים בקבוצת ZAP, וכיום אני הד האנטרית בחברת k-hunting השמת בכירים.
במקביל לעיסוקיי בתחומי ההשמה, התמחיתי בשנים האחרונות בזירה נוספת ומשלימה לעולמות הקריירה, והיא בתחום האבחון והייעוץ הנומרולוגי, אשר באמצעותו אני מכוונת אנשים להצלחה בכל מסלולי החיים, לרבות בקריירה, בזוגיות, בהולדה, במגורים ועוד.
תשאלו איך שני התחומים מתחברים? בצורה מושלמת. 🙂

ואם בא לכם לשמוע אותי – הנה הפרק שלי בפודקאסט "המעלית"  על פיצוח מסלולי חיים וקריירה דרך המספרים. וכאן כתבה שלי שהתפרסמה באתר  וואלה!

רגע מכונן

אני יכולה לומר שיש רגע אחד מאד מיוחד בקריירה שלי, כמי שנפגשת עם מגוון אנשים במגוון תפקידים, שבו אני מבינה שההצלחה של האחד אינה הצלחה של האחר.
כל אחד מאתנו הגיע לעולם כשהוא יחיד ומיוחד במינו. כל אחד הוא עולם ומלואו, ולכל אחד יש באמתחתו כישורים, עוצמות וחוזקות, שאם נשתמש בהם בתבונה, בהתאם למסלולים המתאימים לנו ובעיתויים הנכונים עבורנו, נחיה את חיינו במלוא הסיפוק, האושר והשגשוג המיועדים עבורנו. כשראיתי את השינוי שהתחולל בחיי בעקבות ייעוץ נומרולוגי, חשבתי שזה מרתק.
כשראיתי את השינוי שהתחולל בחייהם של אחד ועוד אחת ועוד-ועוד אנשים ונשים שהגיעו לייעוץ ויישמו את ההמלצות שכתובות במפתם האישית, ראיתי כיצד הבחירה במסלולים הנכונים באופן ספציפי לכל אחד, היא קריטית להצלחה האישית והמקצועית שלנו בחיים.

המוטו שלי

לכל אחד ואחת מאתנו יש מבחר דברים שאנחנו יודעים לעשות טוב ולא רק דבר אחד שבו התרגלנו להתמקד

אף פעם לא האמנתי בנומרולוגיה אבל ואוו זה ממש ניתוח מדוייק!!! אין מילים... ממש השארת אותי חסר מילים ומתחיל לשקול את האמונות שלי מחדש